Satılıklar

DEMİRLİPARK PLUS SİTESİNDE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT DAİRE

SAHRAYICEDİD’İN EN GÜZEL LOKASYONUNDA 3-4 AY ÖNCE OTURUMA HAZIR HALE GELEN DEMİRLİPARK PLUS SİTESİNDE B BLOKTA BULUNAN 2+1 DAİREMİZ SATILIKTIR.

RAYİÇLERİNİN ALTINDA BİR RAKAMDAN ACİL SATILIKTIR. İÇERİSİNDE KİRACI VARDIR. İSTENİRSE KİRACI OTURMAYA DEVAM EDECEKTİR. FİYAT 660.000 BİN  

AYRINTILAR İÇİN BENİ ARAYABİLİRSİNİZ.

İBRAHİM DEMİR

REMAX JOKER

FİYAT 690.000 TL

İstanbulun en avantajlı bölgesi Kadıköy Sahrayıcedit’te inşa edilen proje  4.781m2 arazi üzerinde  

2 Blok 152 adet konutun bulunduğu projede , 144 adet 2+1 – 8 adet  4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor.

Projede  -2 Bodrum kat, Zemin + 19 kat yükseklik mevcut olup , her katta 4 adet daire, 4 adet asansör yer almakta.

Sahrayıcedit’in merkezinde inşaa edilen projede özgürce kullanılabilen yaşam alanları,​ modern mimari kültürünün dairelerde sunduğu konfor, bir  tarafta deniz ve adalar manzarası diğer tarafta  çamlıca ve şehir manzarasıyla günün her saatinde, mutlu ve huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

7/24 Güvenlik, Kapalı Otopark, Açık Havuz ve Çocuk Havuzu, Güneşlenme Terası, Fitness Salonu, Çok Amaçlı Spor Sahası, Çocuk Oyun Parkı, Yürüyüş Parkuru, Sauna & Buhar Odası, masa tenisi, ve Yeşil Oturum alanları ile projenin %70’ini Sosyal Tesis ve Yeşil Alanlar oluşturmakta.

Demirli Park Plus da çok yönlü merkezi ulaşım kolaylığı da ön planda,  E-5 Karayolunun hemen yanı başında, Metro İstasyonu, Toplu Taşıma İmkanı, Tem Otoyolu ve Bağlantı noktaları, AVM’ler, Hastaneler, Eğitim Kurumları, Parklar, Spor ve Kültür Merkezleri  sadece birkaç dakika uzağınızda konumlanıyor. Sahrayıcedit bölgesi Atatürk Caddesi, Bayar Caddesi, İnönü Caddesi gibi 3 ana caddeye sahiptir. Bu durum, Modern bir yerleşim alanı haline gelen  Sahrayıcedit bölgesini,  gerek yaşam gerekse yatırım için canlı ve kazançlı hale getirmiştir.

Demirli Park Plus, Kadıköy şehir hatları, vapur iskeleleri, İDO İskelesi’ne 4 kilometre,Harem Feribot İskelesi’ne 4 kilometre, Kalamış Marina’ya 2,5 kilometre uzaklıkta olmasıyla, deniz yoluyla; Marmaray, Boğaz Köprüsü ve hizmete girecek Avrasya Tüp Geçiş projesiyle, Avrupa Yakası’na kolay bir ulaşım imkanı sunuyor.

Şehrin ortasında Stresten uzak, huzurlu  bir yaşam için hemen iletişime geçin 

 Dış Sosyal Tesisler

  • Site konseptine uygun peyzaj düzenlemeleri
  • Açık havuz, güneşlenme alanı ve çocuk havuzu
  • Çocuk oyun parkı
  • Çok amaçlı spor sahası
  • Yürüyüş ve dinlenme alanları

 

İç Sosyal Tesisler

  • Fitness merkezi
  • Masa Tenisi
  • Sauna
  • Buhar odası
  • Kapalı otopark alanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir