Hakkımızda

KW Personel cekıımı

Keller Williams Türkiye

watch Keller Williams Türkiye, 2014 yılı ocak ayında 5 danışmanı ile ilk bölge müdürlüğünü açmıştır. Şu an 14 bölge müdürlüğü ve 700’ü aşkın danışmanı ile çalışmalarına hızla devam etmektedir.

http://fcl-feytiat.fr/?sdrer=site-de-rencontre-entre-noir-et-blanc-gratuit&1c3=ca Keller Williams Türkiye, gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın deneyimli yönetim ekibiyle, Türkiye’deki gayrimenkul danışmanlık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak için kuruldu. Gayrimenkul danışmanlığı lokal bir iştir. Keller Williams, dünyanın neresinde olursanız olun kendi bölgenizin uzmanı olmanıza yönelik evrensel bir iş modeli oluşturdu. Dünyanın neresinde olursanız olun Keller Williams’ın size sunduklarının farkını ve ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Keller Williams Realty Inc

go site Keller Williams Realty Inc, dünya çapında 780’i aşkın Bölge Müdürlüğü ve 155.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul franchise markasıdır. Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 1983 yılında, Gary Keller ve Joe Williams tarafından danışmanlar için kurulan Keller Williams, başarıya giden yolda benzersiz model ve sistemleriyle dünyada gayrimenkul danışmanlık sektörüne farklı bir yön vermektedir.

pokemon trading card game online Keller Williams, sürekli ve kalıcı başarıyı her gayrimenkul danışmanı için mümkün kılacak tek bir ilke belirledi; şirketin başarısı, danışmanlarını ne kadar yukarıya taşıdığına bağlıdır. Bu prensibi iş felsefesi olarak benimseyen Keller Williams, 2013 yılında dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık firması oldu ve bir daha zirveden inmedi. Sektöre farklı bir boyut getiren bu vizyon, 2013 yılında Keller Williams’ın dünyaya açılmasıyla birlikte globale yayıldı. Keller Williams, evrensel iş modeli ile dünyada bugün 15 ülkede faaliyet göstermektedir.

İbrahim Demir Kimdir ?

follow

ibo

İbrahim Demir

el hombre es solo otro animal filosofia Broker & Franchise Geliştirme Yöneticisi

https://www.tuseguro.com/kambjasie/3239 1977 İzmir/Torbalı doğumluyum. Memur çocuğu olarak Türkiyenin bir çok ilinde bulundum.

binäre optionen mit 50euro 11 Yıl önce tanıştığım emlak sektörünün bir çok alanında bulundum. Uluslararası gayrimenkul şirketlerinin franchise satış ve franchise geliştirme yöneticiliğini yaptım.

http://ebbandflowdesigns.com/?ruioed=rencontres-une-fille&856=8f Gayrimenkul sektörüyle 1000 den fazla kişiye Uzmanlık ve Teknoloji eğitimleri verdim.

opziobinarie webank Uzmanlık alanım Ticari Gayrimenkuller ama ekibim ile birlikte gayrimenkul ile ilgili her konuda size profesyonel hizmet vermekten kıvanç duyarım.

Para odaklı değil önce insan odaklı, güven ve profesyonel bir çalışma modeli ile size hizmet veriyorum.