Hakkımızda

İbrahim Demir Kimdir ?

 Ticari Gayrimenkul Yatırım Danışmanı

1977 İzmir/Torbalı doğumluyum. Memur çocuğu olarak Türkiyenin bir çok ilinde bulundum.

İş hayatıma American Life’da Sigorta satarak başladım.

14 Yıl önce tanıştığım emlak sektörünün bir çok alanında bulundum. Uluslararası gayrimenkul şirketlerinin franchise satış ve franchise geliştirme yöneticiliğini yaptım.

Amerika, Fransa  ve İtalya’da Gayrimenkul ofislerinin çalışma sistemlerini inceleyerek aktif bir şekilde sahada çalıştım.

10’larca eğitmenden, kişisel gelişim, satış, koçluk, değerleme, gayrimenkul konularında eğitim aldım.

Fransa, Budapeşte ve Roma’da eğitim amaçlı gayrimenkul ofislerinde çalıştım.

2 yıl İstanbul’da Keller Williams Gayrimenkul Şirketinde Takım Liderliği yaptım. Kısa süre içerisinde yöneticilik yaptığım bölge müdürlüğünü Büyüme, Üretkenlik ve Karlılık yönünden başarıya ulaştırdım. Bu başarılarımdan dolayı Türkiye Birincisi oldum.

İbrahim Demir olarak Gayrimenkul sektöründe 1000 den fazla kişiye Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı eğitimleri verdim.

Halen hazırda İstanbul Anadolu Yakasının en büyük Ticari Gayrimenkul ofisi olan REMAX Joker’de ekibim ile birlikte Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı ve Lüks Konut Alım , Satım ve Kiralama hizmeti vermekteyiz.

Uzmanlık alanım Ticari Gayrimenkuller ama ekibim ile birlikte gayrimenkul ile ilgili her konuda size profesyonel hizmet vermekten kıvanç duyarım.

Para odaklı değil önce insan odaklı, güven ve profesyonel bir çalışma modeli ile size hizmet veriyorum.

İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy İlçesinde bulunan projeler, Ticari Gayrimenkul ve Kentsel dönüşüm ile ilgili çalışmalarımı ekibim ile beraber yürütmekteyim.

İstanbul ‘da bulunan Plazalar, ofis katları, Dükkan ve Mağazalar,  İstanbul, Çorlu, Tekirdağ, Kocaeli, Blecik, Eskişehir ‘de bulunan Fabrika ve Depo alanları, Bağdat Caddesi ‘nde işyeri ve Lüks Konut alım, satım ve kiralamaları uzmanlık alanlarımızdır.

İnşaat projelerinde satış ekibi kurulumu, yönetimi, eğitimi gibi konularda da size destek olmaktan kıvanç duyarım.

İran, Afganistan, Dubai, Mısır, Kuveyt, Fas, Irak, Almanya, Çin ve İngiltere’de bulunan yabancı yatırımcılarımız için Türkiye’de toplu veya ihtiyaçlarına özel Ticari Gayrimenkul, Konut ve Arsa Pazarlama yapmaktayız.

Sadece Alım veya Satım Yapmak için değil ister Ticari İsterse Konut olsun her türlü sorunuz içinde bize ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz Gayrimenkul Pazarlama Uzmanları, Gayrimenkul Hukukunda Uzman Avukat, 6 Dilde hizmet veren personeli, Mimarlardan oluşmaktadır.

İbrahim Demir

Ticari Gayrimenkul Danışmanı

Remax Joker 

0532 063 5816

İbrahim Demir